Grupa Kapitałowa Norblin

Grupa Kapitałowa Norblin – polski prywatny fundusz inwestycyjny działa na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, jak również inwestuje w niszowe projekty kapitałowe o wysokiej stopie zwrotu (venture capital), takie jak wypoczynek i rozrywka (entertainment & amusement) czy zagraniczne inwestycje rolne. Oprócz działań wymagających stosowania specjalistycznej wiedzy oraz inżynierii finansowej Grupa Norblin dokonuje klasycznych inwestycji w akcje spółek na giełdzie i poza nią.

Grupę Norblin tworzy obecnie kilkanaście spółek specjalnego przeznaczenia oraz spółek holdingowych. Portfelem inwestycji oraz projektami Grupy Norblin zarządza spółka asset management – Amerlease S.A.

Marka Norblin istnieje na rynku od 200 lat i kojarzona jest z zaufaniem i solidnością. Spółki wchodzące w skład Grupy Norblin prowadziły wcześniej inwestycje w wielu branżach, między innymi w branży finansowej, leasingowej, komputerowej oraz telewizji kablowej.

Na stronach zaprezentowano szczegółowe informacje o działalności, historii oraz inwestycjach Grupy, m. in. BTA, BTB, BTC oraz BTE Office Center.

Nasze inwestycje
Inwestycje
Norblin Industrial Park
Norblin Industrial Park to kompleks powierzchni produkcyjno - magazynowych (trzy hale) i biurowych (dwa budynki) zlokalizowany na warszawskich Bielanach.
Inwestycje
Norblin Industrial Park 2
Norblin Industrial Park to nieruchomość o powierzchni ponad 8.5 ha, na którą składają się budynki biurowe, hale produkcyjne i magazynowe skomunikowane drogami asfaltowymi.
Inwestycje
AmerEstate – Postępu 17d
AmerEstate to nowoczesny budynek biurowy, zlokalizowany na warszawskim Mokotowie.
Zapraszamy do kontaktu

Grupa Kapitałowa „NORBLIN”

ul. Palisadowa 20/22,
01-940 Warszawa

tel.: (+48) 22 835-30-00
fax: (+48) 22 835-30-07

email: biuro@norblin.eu

Wynajem powierzchni – GRUPA NORBLIN 

ul. Palisadowa 20/22,
01-940 Warszawa

tel.: (+48) 22 835-30-04
fax: (+48) 22 835-34-88

email:  biuro@norblin.eu

    (*) - pola wymagane